Blogy

Hasičský ples 2024

Sbor dobrovolných hasičů Kolence Vás srdečně zve na Hasičský ples, který se koná v sobotu 3. února 2024 v sále restaurace "U Pavla" v Kolencích.

Slavnostní předání a žehnání nového zásahového automobilu

Sbor dobrovolných hasičů Kolence Vás srdečně zve na slavnostní předání a žehnání nového zásahového automobilu, které se bude konat v sobotu 10.června 2023 na návesní louce v Kolencích.

Požehnání provede p. farář Martin Bětuňák.

Začátek ve 14 hod.

HASIČSKÝ PLES 2023

Sbor dobrovolných hasičů Kolence Vás srdečně zve na Hasičský ples, který se koná po třech letech v sobotu 4. února 2023 v sále restaurace "U Pavla" v Kolencích.

Letní pouťová zábava

Sbor dobrovolných hasičů Kolence Vás zve na letní taneční pouťovou zábavu, která se koná v sobotu 11.června 2022 na návsi v Kolencích. K tanci a poslechu hraje kapela Baret.

Čeká na Vás porce kvalitní hudby a osvěžující drinky. 

Těšíme se na Vás!

Hasičský ples 2022 - NEKONÁ SE

Stejně jako rok minulý, tak ani v roce 2022 se nebude konat tradiční hasičský ples v Kolencích. Důvodem je pandemická situace, která stále převládá. Bohužel není v našich silách podle přísně stanovených pravidel pro konání společenských akcí vládou ČR zajistit bezpečnost všech účastníků této akce.

Hasičský ples SDH Kolence 2020

Sbor dobrovolných hasičů Kolence Vás srdečně zve na tradiční Hasičský ples, který se koná v sobotu 1. února 2020 v sále restaurace "U Pavla" v Kolencích. K tanci a poslechu hraje kapela Tamara.

Hasičský ples SDH Kolence 2019

Sbor dobrovolných hasičů Kolence Vás srdečně zve na tradiční Hasičský ples, který se koná v sobotu 2. února 2019 v sále restaurace "U Pavla" v Kolencích.

K tanci a poslechu hraje kapela Tamara.

Bohatá tombola.

Pouťová zábava 2018

Sbor dobrovolných hasičů Kolence si Vás dovoluje pozvat na pouťovou zábavu, která se koná v sobotu 9. června 2018 na návsi (u kapličky) v Kolencích.

Hasičský ples SDH Kolence 2018

Sbor dobrovolných hasičů Kolence Vás srdečně zve na tradiční Hasičský ples, který se koná v sobotu 10. února 2018 v sále restaurace "U Pavla" v Kolencích. 

Syndikovat obsah